Kis állatbarátok a Kölcseyben

2016. november 09., 08:02

Iskolánkban immár 3. éve hagyománnyá vált, hogy az Állatok világnapja alkalmából kutyatáp gyűjtést hirdetünk tanulóink között A Befogadlak Törökszentmiklósi Állatvédő Alapítvány kutyusai számára. Programunk célja a menhelyen élő kutyák megsegítése és a gyermekek állatbaráti szeretetre való nevelése.

Az összegyűjtött eledelek átadására október 27-én került sor az iskola tágas aulájában, ahol részt vett a helyi alapítvány néhány képviselője is. Gyűjtési akciónk sikeresnek bizonyult, mert lelkes kis kutyabarátaink több mint 316 kg ennivalót gyűjtöttek a rászoruló állatoknak.

Szeretnénk, ha a következő évben is ilyen sikeres programot zárhatnánk.

 

                                                                       A program szervezői: Kocsisné Takács Éva

                                                                                                            Fehér Aranka

                                                                                                            Kónyáné Majzik Anita

                 

Kis állatbarátok a Kölcseyben