Elindult a 2019/2020-as tanév

2019. szeptember 03., 11:15

Szeptember 2-án, 8 órakor került megrendezésre ünnepélyes tanévnyitó rendezvényünk. Elballagott, kedves diákjaink helyét 3 első osztály pótolja, akiket nagy szeretettel vártak tanító nénijeik: Görömbei Zoltánné, Nagy Margó és Varga Mária. Az új tanévet a 3. b osztály diákjai köszöntötték, H. Tóthné Nagy Katalin és Ruder Éva tanító nénijeik vezetésével. Műsoruk befejeztével a 4. a és 4. b osztály tanulói tűzték fel kis elsőseink ruhájára a Kölcsey jelvényeket. Az első osztályosok érzéseit, gondolatait egy bátor kislányunk, Nemes Fanni tolmácsolta az 1. a osztályból.  Elsőseink mellett szeretettel köszöntöttük iskolánkban új angol anyanyelvű tanárunkat, Carol Anne Northt, aki Amerikából érkezett hozzánk, hogy még hatékonyabbá tegye az angol nyelv elsajátítását diákjaink számára.

Elindult a 2019/2020-as tanév