HERMAN OTTÓ KÖRNYEZETISMERETI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ 2019.

2019. május 12., 20:57

A TITOK Oktatásszervező BT ebben a tanévben is meghirdette országos környezetismereti három fordulós tanulmányi versenyét 3.– 6. évfolyamon.

            Iskolánkból többen jelentkeztek az adott évfolyamokról erre a versenyre, de elért eredményeik alapján két 4. a osztályos tanuló jutott be az országos döntőbe, melyet május 12 – én rendeztek hagyományosan Budapesten, a Műszaki Egyetemen.

Több százan mérték össze tudásukat az egyetem Auditóriumában. 45 perc állt rendelkezésre a 30 feladatból álló tesztlap megoldására, segédeszközök használata nélkül, kizárólag saját tudásukra támaszkodva. A tanulás mellett a felkészülésre, sok plusz ismeretszerzésre is tudtak időt fordítani a lányok – eredményesen.

            Büszkék vagyunk iskolánk két tanulójára: Bodnár Nikoletta 11. , Pató Angéla 17. helyen végzett a népes mezőnyben, ezzel is tovább öregbítve a Kölcsey hírnevét.

HERMAN OTTÓ KÖRNYEZETISMERETI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ 2019.