Győzelem az országos sakkversenyen

2020. július 26., 21:29

Nemrég kaptuk a jó hírt, hogy iskolánk tanulója, Szalóki Árpád a FIDE 0-1799 értékszámosok 60 fős csoportjának 1. helyezettje lett a XIII. PÜSPÖKLADÁNY OPEN Arnóth Sándor Országos Sakk Emlékversenyen. Árpi több napon keresztül, július 22-26 között, mérte össze sakktudását felnőtt, senior és utánpótlás korú versenytársaival.

Tehetségét a Baptista Szeretetszolgálat által támogatott Polyhistor Academy megalapítói fedezték fel. A tehetségkutató központ Mester szintű sakkozóinak, Terbe Zsuzsannának és Radnai Ádámnak, akik egyben Árpi edzői is, a célja, hogy népszerűsítsék az iskolánkban is működő táblajátékok készségfejlesztő hatásait. Ez diákunk esetében sikerült is, hisz felfedezése óta segítik tudásának továbbfejlesztésében.

Gratulálunk, Árpi és további szép sikereket kívánunk!

Győzelem az országos sakkversenyen