Versenyeredmények a 2016/2017. tanévben

2017. augusztus 31., 21:11

Név

osztály

városi

megyei

országos

Iskola

nevelő

Farkas Regina

Kis Luca Borbála

Szilágyi Dorina

Turcsányi Dorina

6.b

 

 

Baptista Általános Iskolák III. Országos Társas - éneklő Versenye

II. hely

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás

Vantuch Andrea

Balázs Margit

Farkas Regina

Kis Luca Borbála

6.b

 

 

Baptista Általános Iskolák III. Országos Társas - éneklő Versenye

II. hely

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás

Vantuch Andrea

Balázs Margit

Farkas Regina

Kis Luca Borbála

Szilágyi Dorina

Turcsányi Dorina

6.b

 

Megyei Pedagógiai Intézet Társas - éneklő Versenye

Ezüst minősítés

 

Szolnok

Vantuch Andrea

Balázs Margit

Kis Luca Borbála

6.b

 

Megyei Pedagógiai Intézet Társas - éneklő Versenye

Arany minősítés

 

Szolnok

Balázs Margit

Czeglédi Zétény

5.b

 

 

Meseszép - Mesekép

Meseíró- és illusztráló pályázat

I. helyezés

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Futás Gabriella

Csontos Kinga Napsugár

8.b

 

 

Meseszép - Mesekép

Meseíró- és illusztráló pályázat

II. helyezés

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Kormos Zsuzsanna

Szilágyi Dorina

6.b

 

 

Meseszép - Mesekép

Meseíró- és illusztráló pályázat

Különdíj

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája

Balázs Margit

Török Zita

8.b

 

 

Meseszép - Mesekép

Meseíró- és illusztráló pályázat

Különdíj

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Kormos Zsuzsanna

Csongrádi Dóra

8.b

 

 

Meseszép - Mesekép

Meseíró- és illusztráló pályázat

Különdíj

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Kormos Zsuzsanna

Török Zita

8.b

 

Bendegúz NyelvÉsz, Szolnok

VI. hely

 

 

Kormos Zsuzsanna

Papp Petra Gréta

6.a

 

Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok

V. hely

 

 

Balázs Margit

Csontos Kinga Napsugár

8.b

 

Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok

II. hely

 

 

Kormos Zsuzsanna

Ficsor Dénes

8.b

 

Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok

III. hely

 

 

Kormos Zsuzsanna

Papp Petra Gréta

6.a

 

Megyei Helyesírási Verseny

I. hely

 

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Balázs Margit

Török Zita

8.b

 

Megyei Helyesírási Verseny

II. hely

 

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós

Kormos Zsuzsanna

Czeglédi Zétény

5.b

 

 

Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Irodalom, Szeged

Arany diploma

 

Futás Gabriella

Papp Petra Gréta

6.a

 

 

Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged

Arany diploma

 

Balázs Margit

Csontos Kinga Napsugár

8.b

 

 

Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged

Arany diploma

 

Kormos Zsuzsanna

Ficsor Dénes

8.b

 

 

Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged

Arany diploma

 

Kormos Zsuzsanna

Miklósi Róbert

6.b

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

 

Balázs Margit

Képes Gergő

8.a

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

 

Balázs Margit

Antalicz Patrik

6.c

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

 

Futás Gabriella

Gulyás Sándor

6.c

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

 

Balázs Margit

Domokos Norbert

8.a

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

 

Balázs Margit

Turcsányi Dorina

6.b

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

 

Balázs Margit

Csontos Kinga Napsugár

8.b

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

III. hely

 

Kormos Zsuzsanna

Bakos Dániel

8.a

 

 

Tömörkény István Irodalmi pályázat, Szerbia - Tornyos

I. hely

 

Balázs Margit

Czeglédi Zétény

5.b

 

„Tiszai mesevirágok” Meseíró pályázat

II. hely

 

 

Futás Gabriella

Csongrádi Zita

Papp Petra Gréta

Golyha Dávid

Radó Sára Eszter

5.b

6.a

7.b

8.b

Nyelvtan csapatverseny, Hunyadi napok

I. helyezés

 

 

 

Futás Gabriella

Balázs Margit

Pál - Bódi Kitti

Kormos Zsuzsanna

Kis Luca Borbála

6.b

Hunyadi napok, Népdaléneklő verseny

Kiemelt arany minősítés

 

 

 

Balázs Margit

Orbán Lili

6.b

 

 

„Őseink nyomában” Országos Honismereti pályázat

II. helyezés

 

Viski-Lator Elemér

Turcsányi Diána

8.b

 

 

„Őseink nyomában” Országos Honismereti pályázat

I. helyezés

 

Viski-Lator Elemér

Fű Tamara

Golyha Dávid

Ormándi Pál

7.b

Városismereti vetélkedő

VI. hely

 

 

 

Viski-Lator Elemér