Egy különleges pályaválasztással kapcsolatos előadás

2017. január 17., 19:10

Egy különleges bemutatónak és előadásnak lehettek részesei 7. és 8. osztályos diákjaink 2017 január 4-én. Iskolánk két volt diákja, Barta Zsófia és Barta Tamás valamint Kósa József (mindhárman a Mercedes-Benz Hungary munkatársai) bemutatta tanulóinknak a Mercedes-Benz kecskeméti üzemét, valamint tájékoztatót tartottak a Kecskeméten két középiskolában folyó duális képzés lehetőségeiről. A közel egyórás előadás végén az érdeklődő gyerekek közelebbről is megtekinthettek egy a kecskeméti gyárban gyártott Mercedes-Benz B-osztályú gépkocsit, sőt néhányan próbaúton is részt vehettek.

Ezúton is köszönjük az előadóknak a színvonalas programot és a gyerekeknek hozott apró ajándékokat!

Egy különleges pályaválasztással kapcsolatos előadás