„Mozogj az egészségedért! ” témahét a Kölcseyben

2019. október 07., 17:36

A „Mozogj az egészségedért! ” témahét megrendezése iskolánkban immár hagyománnyá vált, melyet ebben a tanévben október első hetére időzítettünk. Célja az egészséges életmód népszerűsítése élményszerű, játékos formában. A szép, kora őszi időjárás kedvezett a nagyrészt szabadtérben tartott programoknak. Ezen a héten minden alsós tanulónak lehetősége nyílt változatos foglalkozásokon részt venni. Népszerűek a ping-pong bajnokságok, a népi táncház, a napközis csoportok játékos ügyességi versenyei, a zenés aerobik, kötélhúzó verseny, melyek nagy tetszést arattak a kicsik körében. Felsős tanulóink a témához kapcsolódva rajzversenyen vehettek részt, melyből iskolánk aulájában kiállítást rendeztünk.

Kovács Györgyné

„Mozogj az egészségedért! ” témahét a Kölcseyben